fbpx

A tentokrát to fakt nemyslím špatně. Lituju totiž všech, kteří musí v Brně (a samozřejmě ve zbytku Jihomoravského kraje) volit.

K tomuto článku mě vlastně donutily dvě ukázky propagace dvou uhlavních nepřátel – ANO a Žít Brno ve spojení s TOP 09.

Začněme s ANO. Na FB se objevil tento příspěvek:

Hlavní otázkou není, proč tam ty lidi stojí, ale má Andrej koblihy? Snad Penam nemá vážné problémy, ale i kdyby, tentokrát ochotně zaskočily Kostelecké uzeniny, které dodaly párky. Není to krásný obrázek? Místo toho, aby se s voliči diskutovalo, tak jim prostě zavřeme hubu párkem, pak snad odejdou, protože je venku zima.

Tahle taktika asi nikoho nezaskočí, už dlouhodobě slaví úspěch. O to víc mě pak překvapil nový „volební“ spot spojení Žít Brno a TOP 09. Pro ty z váš, kteří ještě neměli to štěstí:

Dominik Feri + nápad z České sody + udělat si ze sebe srandu + příslib odstranění Haška se bohužel nerovná skvělý výsledek. Myšlenka toho klipu mi není úplně jasná, podle komentářů je to pak ve slově vyprat, což znamená jak vyčistit, tak i někoho odněkud vykopat – aha, tak fajn. Do toho si tam ještě přihřeje polívku Hollan a totální guláš je na světě. Kdybych byl volič TOP 09 v tomto kraji, tak bych po zhlédnutí tohoto klipu už asi nebyl.

Takže teď už víme, že ANO nemá koblihy, TOP 09 nemá vkus a bohužel ČSSD má Haška. Všichni ví, že to není věrohodný politik (a to je hodně hezky řečeno), že by za kousek moci klidně prodal i Škromachův bazének. Pokud se ho vedení neumí zbavit, tak je tahle strana bohužel nevolitelná. A je mi jasné, že by se ho Sobotka zbavil velmi rád. Když už jsme u Haška, připojme i jeho propagační video, kde se vysmívá Prážákům (stejně jako se jindy vysmívá všem lidem, kteří pobírají plat jen za jednu práci):

No a kdo nám zbývá? Komunisti? Ne teď vážně, zbývá tam ještě někdo?

PS: Jako perličku přidávám volební plakát Komunistů. Musím uznat, že z marketingového hlediska to dává smysl. Ten plakát je hnusnej jako Dolejš a vypadá jako by byl z roku 1989, takže je vlastně všechno v pořádku, ne?!

14449994_1084572038278817_7118950679134750103_n

Leave a Reply

%d bloggers like this: