fbpx

Včera ráno se mi na Facebooku zobrazil tento sponzorovaný příspěvek ze stránky Tomia Okamury. (Jen pro odvážné)

Samozřejmě je důležité udržovat si přehled, takže jsem si ze zvědavosti Okamurovo video pustil. Opět se mi potvrdilo, že Okamura je podle mě jeden z nejpřesvědčivějších politiků u nás. I díky tomu dokázel s jednou fotostěnou a mobilním telefonem (nebo prostě tím, na co to video nátáčí) získat na Facebooku víc fanoušků než kterýkoliv jiný český politik.

Krátká (ale důležitá) odbočka k Dělníkům bulváru. V tomto dokumentu Pavel Novotný říká, že když se mu povede do titulky dostat slova jako „Facebook nebo róm“, zvyšuje to čtenost článku až o čtvrtinu.

Okamura si tohoto faktu samozřejmě vědom a tzv. klíčová slova ve svých projevech hojně používá. Nikdy například neříká pouze SPD, ale Strana Práve Občanů – SPD. Do tohoto videa dostal Okamura prostě všechno, co jeho volič nemá rád – Babiše, Sobotku, Bakalu, Kalouska, Gazdíka, Hermana, vysoké školy. Nezajímavější na tom je, že to mělo být video o Jakubovi Jandovi, tedy pardon, O GAY PORNOHERCI Jakubovi Jandovi. A dostat všechno výše zmíněné do videa, které je nečem úplně jiném, klobouk dolů.

Na principu klíčových slov a jednoduchých hesel postavil svou úspěšnou kampaň i Donald Trump, který používal jasná hesla a ty neustále opakoval – Build the wall, Lock her up, Make America great again, atd.

Jenom škoda (nebo možná dobře?), že Okamura dohromady ve videu nic neřekne. Jen, že by se Masaryk divil. To se teď v poslední době celkem uchytilo, slušní Češi totiž na beton ví, jak by se dnes zachoval právě TGM nebo třeba Karel Kryl. Naštěstí většina z nich neví, kdo to byl kupec Sámo, jinak by se i jeho názory snažili používat.

Tomio samozřejmě nezapomněl několikrát během videa vyzvat lidi ke sdílení. Ale už neřekl proč! Ale my pravidelní poslouchači to už dávno víme. Tyto informace se totiž ze ze zaprodaných mainstreamových médií nikdy nedozvíme! Proto bychom měli sledovat Parleamentní listy, Sputniknews a Aeronet! Tak zdar soudruzi.

2 komentáře

Leave a Reply

%d bloggers like this: